Galeria - Semestr I '13/14 - Podgląd

Wizyta przedszkolaków w szkole
18 grudzień 2013 - 18 Przedszkolaki z grupy „Żwirki” z Przedszkola Nr 5 „Pod Grzybkiem” były z wizytą w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego. Gospodarzem spotkania była pani Bogumiła Żyto ze swoją klasą. Przedszkolaki zwiedziły szkołę i miały okazję obserwować jak uczą się ich starsi koledzy. Głównym celem spotkania było uczestnictwo w zajęciach edukacyjnych na temat „Tradycji Bożonarodzeniowych”. Wspólna praca plastyczna nad wykonaniem choinki zintegrowała uczniów i przedszkolaków. Był to dzień pełen atrakcji. Zabawy ruchowe i wyścigi rzędów na sali sportowej okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzięki takim wizytom łatwiej będzie przedszkolakom przekroczyć próg szkoły we wrześniu. Dziękujemy za zaproszenie. Do zobaczenia wkrótce.

PoprzednieSlajdNastępne