Galeria - Semestr I '13/14 - Podgląd

Koncert wigilijny
10 i 13 grudzień 2013 - „Boże Narodzenie przychodzi cichutko, Posłuchajcie jak stuka kolędą w każde serduszko.” W atmosferze radości i pięknej scenerii rozpoczął się w Przedszkolu Nr 5 „pod Grzybkiem” Koncert Wigilijny z udziałem rodziców i bliskich naszych przedszkolaków. Pani Dyrektor Elżbieta Sołtysiak powitała gości i złożyła świąteczne życzenia. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny, który zachwycił widzów. Spotkanie umilił koncert kolęd w wykonaniu zespołu muzycznego pana Jarka Maćkowiaka. Kiedy wszyscy zasiedli przy wigilijnym stole, oczy dzieci skierowały się w stronę drzwi, ponieważ stamtąd nadchodził oczekiwany gość – Święty Mikołaj z workiem prezentów. Radość dzieci była ogromna.

PoprzednieSlajdNastępne