Galeria - Semestr II '12/13 - Podgląd

Przedstawienie „Eko Królewna”
13 czerwiec 2013 - Nowym pomysłem wprowadzającym przedszkolaki w świat teatru było zorganizowanie przedstawienia pt. „Eko Królewna”. Dzieci przygotowując się do roli rozwijały swoje talenty aktorskie, uczyły się radzić sobie z tremą podczas występów, rozwijały swoją wyobraźnię i poczucie odpowiedzialności za czystość otoczenia. Celem licznych występów była popularyzacja w środowisku haseł i działań na rzecz ochrony środowiska zwłaszcza uwrażliwienie na utrzymywanie porządku oraz segregację śmieci. Teatrzyk obejrzeli rodzice, seniorzy z Domu pomocy Społecznej, grupy „Muchomorki”, „Skrzaty” i „Krasnale” z naszego przedszkola oraz uczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu. Na uwagę i uznanie zasługują piękne kostiumy przygotowane przez rodziców.

PoprzednieSlajdNastępne